Безкоштовне навчання в Польщі 

 


Бесплатное обучение в Польше - условия поступления

З кожним роком все більше бажаючих отримати Вищу освіту в Польщі, але далеко не у кожного є можливість платити від 1000 у.о на рік. Для українців, що мають польське походження та Карту Поляка безкоштовне навчання надають державні ВНЗ Польщі, як бути тим, у кого немає Карти Поляка і не дозволяють фінанси? 
Ми маємо для Вас гарну новину! Ви також можете начатися у вищих навчальних закладах Польщі безкоштовно! 
Деякі державні польські ВНЗ пішли на зустріч розумним і талановитим дітям з України та приймають їх на конкурсній основі з можливістю вступу на безкоштовне навчання. Пропонуємо ознайомитись з усіма варіантами вступу до ВНЗ Польщі на безкоштовне навчання:

Пропонуємо Вашій увазі 5 способів вступу в польські ВНЗ на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ

karta polaka

Безкоштовне навчання в Польщі
з Картою Поляка


Вступ до державних ВНЗ Польщі на безкоштовне навчання можливо для українців, які мають польське походженням та можуть це довести документально, через отриманя Карти поляка після проходження співбесіди з колсулом Польської Республіки

Детальніше >>
karta pobytu

Безкоштовне навчання в Польщі
при наявності Карти побиту


Оформлення ПМЖ в Польщі дозволяє поступити до державних ВНЗ Польщі на безкоштовне навчання на рівні з громадянами Польської Республіки. Отримати Карту побиту можна на підставі польського походження або після ВНЖ в Польщі.

Детальнее >>

attestat
Безкоштовне навчання у ВНЗ Польщі 
БЕЗ Карти поляка – на конкурсній основі


Якщо у Вас високий бал атестата і ЗНО, якщо ви не боїтеся здавати вступні іспити і ваш рівень польської мови не менше В2, поступайте в гос.ВУЗи Польщі на бюджет на конкурсній основі. Брати участь можу ВСЕ бажаючі після 11 класу і студенти ВНЗ, впевнені в своїх знаннях і силах! При надходженні на бюджет, абітурієнти пишуть тести або здають іспити, що визначають рівень знань.

Детальніше >>
attestat 9kl

Безкоштовне навчання в технікумах Польщі після 9-10 класу

100% Безкоштовне Навчання в технікумах Польщі для украінецв. Оплачується лише річне опікунство учнів (одноразова оплата), проживання + харчування в гуртожитку, а також страховка. Тривалість навчання 4 роки, це не вища освіта, але після закінчення технікуму, ви отримаєте хорошу спеціальність і знання і зможете знайти кваліфіковану роботу. 

Детальніше >>
certyfikatpolsk logoБезкоштовне навчання у державних ВНЗ Польщі
При наявності Сертифіката, що підтверджує знання польської мови на рівні C1, виданим Державною комісією по сертифікації володіння польською мовою як іноземною.
Детальніше >>

Вступ на конкурсній основі – один з найдоступніших варіантів вступу до ВНЗ Польщі на Безкоштовне навчання! Досягайте мети, поступайте в ВНЗ Польщі разом в “Евростаді”


 ✎ Надсилайте заявку на вступ до ВНЗ ➥ 

Бажаєте записатися на безкоштовну консультацію або задати питання? Телефонуйте просто зараз:

Київ
(098) 518-11-00
(095) 518-11-00
(096) 096-16-00
(063) 578-16-00
(050) 416-16-00
(044) 578-16-00
(044) 228-16-00

Щоб залучити розумних і здібних абітурієнтів з України та інших країн колишнього СНД, польські державні університети щорічно виділяють все більше місць на безкоштовне навчання на конкурсній основі. Тому, відтепер набагато простіше отримати вищу освіту в Польщі, для цього лише потрібно добре вчитися в школі і мати високі бали в атестаті і при здачі ЗНО. Якщо Ви старанно вчилися протягом випускних класів та ваш атестат має високий бал, ви маєте всі шанси здобути якісну європейську вищу освіту на безкоштовній основі! Якщо ви впевнені в своїх знаннях і силах, скористайтеся це можливістю, не втрачайте свій шанс, а ми вам у цьому допоможемо!


Список ВНЗ Польщі, що пропонують Безкоштовне навчання для українців:


Сілезький університет в Катовіцах
Вроцлавський Університет природооблаштування
Вища Банківська Школа у Вроцлаві
Університет Фінансів і Бізнесу Вістула в Варшаві
Варшавська Политехніка
Лодзинская Політехніка
Познанська Політехніка – Безкоштовне навчання англійською мовою! при наявності Карти Поляка

Увага! Список ВНЗ може змінитися на наступний 2019 навчальний рік. Слідкуйте за нашими новинами, або звертайтеся за інформацією до наших спеціалістів

 ✎ Надсилайте заявку на вступ до ВНЗ ➥ 


 Умови вступу на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ у Польщі


 1. Високий бал атестата та бала ЗНО (не менше 10),
 2. Знання польської мови на рівні В2,
  Перевірка знань польської мови проходить в обраному університеті, абітурієнти здають спеціальний тест, що складається з 3-х етапів:
  + Аудіювання,
  + Письмові завдання,
  + Усна співбесіда.
 3. Успішне складання 2х вступних іспитів при ВНЗ:
  1. математика і фізика / хімія – для технічних спеціальностей
  2. історія або географія – для гуманітарних спеціальностей.

Кандидати, зацікавлені в надходженні на безкоштовне навчання, повинні подати заявку з 10 березня по 5 червня, а також з’явиться на здачу іспитів, дати яких будуть вказані після реєстрації та оплати вступного внеску (приблизна дата 29 червня). Іспити з математики та фізики або хімії (за бажанням) триватимуть 120 хвилин і складатимуться з 6 завдань кожен. Абітуріаенти, що надходять на спеціальність “Менеджмент”, “Адміністрація”, як другий предмет на додаток до математики, можуть вибрати історію або географію.


 При вступі на безкоштовне навчання до ВНЗ Польщі здається тест на знання польської мови та вступні іспити, але умови вступу залежать від обраного навчального закладу і можуть відрізнятися від описаних умов вище


Для участі в конкурсі на безкоштовне навчання в Польщі слід заповнити заявку

 ✎ Надсилайте заявку на вступ до ВНЗ ➥ 

або зателефонувати менеджерам Евростаді 


При наявності Сертифіката про знання польської мови на рівні В1+, виданого польською державною комісією, абітурієнт звільняється від проходження тестування в Польщі.


Безкоштовне навчання в Польщі для українців

Тестування проводиться щорічно в Польщі і Україні. Дату і місце проведення екзаменаційного тестування дивіться на офіційному сайті http://certyfikatpolski.pl

Приклади тестових завдань на офіційному сайті >>


Переваги навчання в Польщі:

 1. Польща займає одне з найвищих місць по самим швидким темпам розвитку в галузі освіти.
 2. З кожним роком студентів в Польщі стає все більше і більше.
 3. Завдяки болонського процесу утворення стало отримувати набагато легше, ніж раніше.
 4. У Польщі вступити до університету можна тільки після закінчення дев’яти чи одинадцяти класів.

УВАГА!!! Безкоштовне навчання в Польщі, на конкурсній основі або з Картою поляка тільки ПОЛЬСЬКОЮ мовою! англійською – платно


 Реєстрація на участь у програмі “Евростаді” по ном. тел .: