Горнолыжные курорты Польши

Гірськолижні курорти Польщі

На сьогоднішній день відпочинок в Східній Європі стає дуже популярним, так як поряд з красивою природою, прекрасними можливостями для активного відпочинку і сервісом на належному рівні тут панують досить демократичні ціни, і якість відпочинку від цього абсолютно не страждає. Польща в цьому плані не виняток. Відпочиваючих в цій країні вражають місцеві ландшафти: квітучі долини плавно переходять у мальовничі пагорби, які, в свою чергу, поступово перетворюються в засніжені вершини і схили, а дика природа гармонійно межує з людиною. Польща рада зустрічати своїх гостей в будь-який час року, але особливо вона стає привабливою в зимовий період, коли можна насолодитися запаморочливими спусками з відмінно обладнаних лижних трас на чудових гірськолижних курортах.

Любителі екстремального зимового відпочинку цінують такі польські курорти, як Щавніца, Закопане, Буковина Татржаньска і Шклярська Поремба. Щорічно ці курорти приймають тисячі туристів, а самим «піковим» сезоном вважається період новорічних і різдвяних свят, а також канікул. Поляки навіть дали назву цьому періоду – «російський сезон», так як багато росіян давно відкрили тут для себе комфортабельний відпочинок за помірними цінами.

Курорт Щавніца розташувався біля річки Грайчак на 500 метрів вище рівня моря і є одним з найбільших польських курортів. Клімат і повітря Щавниці дуже корисні людям із захворюваннями дихальних шляхів, а вода з мінеральних джерел, розташованих на території курорту, містить цінні мікроелементи, які використовуються для інгаляцій і ванн. Завдяки таким природним багатствам Щавніца є не тільки гірськолижним курортом, а й лікувальним. Гірськолижників привертають круті схили районів Дубрашце і Яворкі. Тут протягнута канатна дорога і вкочена кілька трас, одна з яких засипана штучним снігом. Курорт користується успіхом і у сноубордистів, які приїжджають сюди просто покататися або взяти участь в щорічних змаганнях.

На півдні Польщі біля підніжжя гір стоїть старовинне місто Закопане, що приваблює туристів не тільки чудовими лижними трасами, а й національним фольклором і унікальною дерев’яною архітектурою, якої багато хто воліє милуватися, піднявшись на гору Гевонт. Лижний сезон в Закопане відкритий з початку грудня і до самого квітня. В цей час туристів дуже багато, тому якщо ви віддаєте перевагу тишу і усамітнення, тут вам не буде затишно. Канатні дороги беруть свій початок з центру міста і закінчуються на вершині гори, де розташована місцева метеостанція. Довжина найбільшої траси становить 4295 метрів, а загальна протяжність всіх трас – близько 30 кілометрів. У місті розташовані готелі, ресторани, магазини, автостоянки, а також пункти прокату і ремонту спорядження. Цілий працюють кілька музеїв і художніх виставок.

Польський регіон Буковина Татржаньска прославився своєю чудовою природою і гірськими пейзажами. Тут і був організований однойменний популярний курорт для любителів активного відпочинку. Гірські масиви Буковини обладнані великою кількістю підйомників і лижних трас, які працюють цілодобово. Крім гірськолижного спорту тут можна займатися верховою їздою, велотрекінгом і спуском на каное та байдарках по гірській річці. Щовечора на курорті проводяться розважальні та концертні програми. Туристи можуть проживати не тільки в готелях – на території Буковини Татржанскі розташовано 8 сіл, де місцеві жителі з радістю надають свої будинки і кімнати відпочиваючим.

Південний схід країни знаменитий гірськолижним курортом Шклярська Поремба, що межує з Чехією та Німеччиною. Він розташований в мальовничих Судетах, і його сусідом є Карпач – невеликий, але досить привабливий курорт. Сьогодні Шклярська-Поремба вважається великим бальнеологічним і гірськолижним центром, а в минулому тут процвітала скляна промисловість. Курорт володіє особливою атмосферою затишку, доброзичливості та комфорту. Тут часто проводяться змагання зі сноуборду, фрістайлу і гірських лиж. Лижні траси і підйомники відповідають всім світовим стандартам, а якість снігового покриву підтримується сніговими гарматами.

Великим попитом користується траса «Пухатек», так як вона висвітлюється і в нічний час. На території курорту розташовані ресторани і кафе, де завжди можна замовити гарячу їжу і напої. Для дорослих і дітей працюють гірськолижні школи, де інструктори, що володіють російською мовою, навчають катання як на лижах, так і на сноубордах.

Завдяки доступності польських курортів, час на них можна проводити всією сім’єю, великими компаніями, шкільними або студентськими групами. Субальпійські гори, вкриті темними лісами, найчистіші озера, свіже повітря.

Компанія “Eurostudy”Курси польскої та навчання в Польщі

Автор: Еurostudy

Запишись на польский!

Курсы польского языка ONLINE
Уровень А1 (с нуля) по цене = от 2399грн грн


02.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 18.30-20.30
03.02.2022 — Вт, Чт — 18.30-21.00
04.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 16.15-18.15

Запишись на польський!


    Курси польської мови ONLINE
    Рівень А1 (з нуля) за ціною = 2800 грн!

    18.02.2021 - Вт, Чт - 18.30-20.3020.02.2021 - Сб, Нд - 10.00-12.3024.02.2021 - Пн, Ср, Пт - 16.15-18.15