Магистратура в Польше для украинцев

Магістратура в Польщі для українців

Магістратура в Польщі для українців – важлива і усвідомлена щабель на шляху до отримання професійного і якісного освіти. У магістратуру в Польщі вступає велика кількість українських студентів, які отримали дипломи про закінчення бакалаврату або магістратури в Україні.

Причини вибору магістратури в Польщі

Причин вибору магістратури в Польщі багато, але головними вважаються:

 • Отримання високоякісного повної вищої освіти за 1.5 – 2 роки (залежно від спеціалізації);
 • Диплом про закінчення навчання європейського зразка і його визнають у всіх країнах Європи, що дає більше можливостей знайти добре оплачувану роботу молодому спеціалісту;
 • Будь-який студент при бажанні може поміняти свою спеціальність, навіть найрадикальнішим способом. Для цього не потрібно витрачати дорогоцінний час на вступ і отримання диплома бакалавра. Досить отриманого першого диплома. З ним ви можете вступити до магістратури і успішно її закінчити на будь-яку спеціальність;
 • Доступність в ціновій категорії в порівнянні з іншими університетами європейських країн. Також в порівнянні з вартістю життя, в Польщі український студент буде відчувати себе більш комфортно;
 • Студенту запропоновано різноманітність спеціальностей, яке не завжди можна знайти в рідній країні;
 • Український студент має можливість підвищити свої навички в іноземних мовах практикуючи англійську чи польську навчаючись по однойменною програмами;
 • Безцінна практика. Освіта в Польщі націлене на практичну сторону, а не на суху теорію. Навчаючись в магістратурі в Польщі, український студент відразу знайомиться з усіма тонкощами роботи за своєю спеціальністю і виходить вже висококваліфікованим дипломованим фахівцем, який не боїться труднощів на шляху побудови своєї кар’єри.
 • Життєвий досвід, який залишається на все життя. Проживаючи хоч трохи часу в іншій країні, студент вчиться бути самостійним і відповідальним за свої вчинки і рішення. Також це дає можливість обзавестися новими знайомими і друзями, отримати нові враження і зрозуміти, до чого варто прагнути.

Програми навчання на магістратурі в Польщі

Поступаючи на магістратуру в Польщі, український студент має можливість вибрати собі програму для навчання – англійську чи польську. Весь курс навчання буде проходити на обраному ним мовою. Але перш, студент повинен підтвердити свої знання, які повинні відповідати вимогам.

Студент повинен володіти іноземною мовою (польською або англійською) на рівні В1-В2, але у випадку з англійської філологією – С1. Також в пакеті документів повинні бути присутніми міжнародні сертифікати TOEFL або IELTS, або диплом бакалаврату, що підтверджують знання майбутнього студента. У разі їх відсутності, студент проходить внутрішній тест в самій alma mater.

Форми навчання

Магістратура в Польщі для українських студентів має дві форми навчання – стаціонарна та заочна.

На стаціонарі студенти вчаться 5 робочих днів (з понеділка по п’ятницю), але графік занять у кожного університету свій, залежно від напрямку і спеціалізації. Заочна форма навчання передбачає навчання з п’ятниці по неділю включно, які проходять раз на два тижні або раз на тиждень.

Оплата магістратури

Поступаючи на магістратуру в Польщі українському студенту не варто забувати про оплату навчання. У кожному університеті цінова категорія навчання за рік різна. В середньому ціна коливається від 1000 до 1500 євро за рік, залежно від спеціалізації і форми навчання. У разі вибору медичної або англомовної спеціальності, студенту доведеться заплатити велику суму.

Але існує можливість вчитися в Польщі БЕЗКОШТОВНО! Воно можливо, якщо в українського студента є:

 • Карта Поляка;
 • Карта Поляка;
 • Вид на проживання в Польщі;
 • Виграна університетська стипендія;
 • Участь у грантовій програмі (вона зможе покрити навчання майбутнього магістра).

Якщо український студент має хоч один з перерахованих вище пунктів, йому не слід роздумувати, а варто їхати і отримувати високоякісну освіту європейського рівня в Польщі.

Що після закінчення магістратури в Польщі?

Диплом про закінчення магістратури в Польщі – це символ повноцінного вищої освіти, здобутої в одній з країн Європи, це знак якісних практичних знань, які залишаються зі студентом на все життя. Це можливість отримати високооплачувану посаду в одній з країн Європи і бути одним з найкращих фахівців у своїй сфері.

Магістратура в Польщі для українців – це можливість підвищити кваліфікацію, поліпшити якість знань і професійних умінь, а також отримати неоціненний досвід, який залишається на все життя! Це «путівка в життя», яку не слід упускати і ігнорувати!

Компанія “Eurostudy”Курси польскої та навчання в Польщі

Автор: Еurostudy

Запишись на польский!

Курсы польского языка ONLINE
Уровень А1 (с нуля) по цене = от 2399грн грн


02.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 18.30-20.30
03.02.2022 — Вт, Чт — 18.30-21.00
04.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 16.15-18.15

Запишись на польський!


  Курси польської мови ONLINE
  Рівень А1 (з нуля) за ціною = 2800 грн!

  18.02.2021 - Вт, Чт - 18.30-20.3020.02.2021 - Сб, Нд - 10.00-12.3024.02.2021 - Пн, Ср, Пт - 16.15-18.15