Образование за рубежом

Освіта за кордоном

Успішна людина повинен бути різнобічно розвиненим. Для того щоб рухатися в цьому напрямку, необхідно щодня дізнаватися нове: вчити мови, відвідувати виставки, театри, нові заклади, влаштовувати тури по різних містах і країнах. Це, а також багато іншого можливо, коли ви здобуваєте освіту за кордоном.

Кому це сподобається?

Такий тип навчання підходить практично кожному: як мрійникам і мандрівникам, що обожнює вивчати нові мови, культури і місця, так і свідомо «домашнім» людям, які бажають поліпшити навички, щоб досягти своїх цілей. Навчання за кордоном вимагає не стільки грошових ресурсів, скільки моральної готовності до змін у житті. Спочатку це здається складним, але досвід наших студентів показав зворотне – навіть самі закриті і «інтровертна» з них зуміли відкрити щось нове в собі і для себе.

Переваги і недоліки навчання за кордоном

Головна особливість подорожей в тому, що вони залишають абсолютно унікальні враження у різних людей. Для того, щоб повністю відчути на собі особливості нової культури мало про неї почути, її потрібно відчути. Так само і з освітою за кордоном: кожен отримує власний досвід, абсолютно непорівнянний з іншими.

Саме тому, якщо зібрати всі історії студентів, які проходили через це все, можна виділити наступні плюси і мінуси навчання в іншій країні. Серед переваг можна виділити:

 • Можливість побачити світ
 • Рівень освіти, який багато в чому вище, ніж вітчизняний
 • Подолання мовного бар’єру
 • Просування в кар’єрі
 • Власне розвиток
 • Зустрічі з новими людьми: вчителями, менторами, бізнесменами і так далі
 • Досягнення глобальних цілей

Разом з тим, виникають недоліки легко устраняеми. Проблеми з грошима? Існує величезна кількість програм з доступними ціновими політиками, можливості отримати стипендію і безкоштовні закордонні ВНЗ. Страх змін? Кращий спосіб з ним боротися – побачитися з ним віч-на-віч. Можливості, які відкриває освіту за кордоном, набагато важливіше таких переживань.

Що робити якщо я не знаю мови?

Також серйозною перешкодою для отримання освіти за кордоном є часткове володіння або повне незнання іноземної мови. Через це дуже велика кількість людей відмовляється від своєї, можливо, заповітної мрії. Вони вважають, що вивчити щось нове, особливо в короткі терміни дуже складно, але забувають про наполегливій праці, вірі в свої сили і … курсах. Для навчання за кордоном досить мати мінімальний запас слів і граматики, щоб мати можливість дістатися до потрібного місця, знайти закусочну, перепитати, коли буде ваш автобус. Це все можна легко вивчити самостійно, або за допомогою вчителя. Також, багато програм з обміну студентів, освіти за кордоном пропонують спеціальні курси з навчання мови. Так, вони можуть коштувати додаткових грошей, але завдяки ним, у вас буде можливість швидше звикнути до акцентам місцевих жителів, відчувати себе більш вільно в новому соціумі. Головне пам’ятати – при бажанні, особливо великому, можна перевернути гори!

Як перевірити чи підходить мені ця країна для навчання?

Часто бувають випадки, коли студенти радо збираються на навчання, передчувають новий досвід і пригоди, а потім страшенно розчаровуються. Раптово вони розуміють, що їм не підходить клімат, менталітет, система навчання, графік роботи магазинів і багато іншого. Деякі можуть змиритися з усім цим, інші ж губляться і більше не бажають відвідувати інші країни зовсім. Для того, щоб уберегти себе від неприємних сюрпризів, отримуючи освіту за кордоном, необхідно наслідувати декільком порадам:

 • Якщо немає можливості приїхати, уважно прочитайте інформацію про країну в інтернеті. Також спробуйте вивчити місцеві традиції, це допоможе швидше звикнути.
 • Спробуйте з’їздити кілька разів на екскурсію в країну, де ви збираєтеся вчитися. Відвідайте найпопулярніші туристичні місця, пройдіться по не дуже відомих. Відчуйте атмосферу. Існує велика кількість турів. Подобається? Сміливо беріть.
 • Якщо є можливість – поживіть там небагато. Так ви вб’єте двох зайців одночасно: весело проведете час і знайдете відповідь на питання: «А воно мені треба?»
 • Дізнавайтеся відповіді на хвилюючі питання про утворення заздалегідь

У чому полягає сенс програми, яку пропонує компанія «Евростаді»?

Компанія «Евростаді» пропонує студентам навчання в більш ніж 500 вузах Польщі, курси з навчання польської мови, і освітньо-розважальні тури для вивчення майбутньої професії в умовах іншої культури. «Евростаді» з радістю відповість на всі питання, допоможе вибрати ВНЗ і підтримає всі починання студентів. Адже освіта за кордоном – це можливості, незабутній досвід, сходинка в успішне майбутнє.

Компанія “Eurostudy”Курси польскої та навчання в Польщі

Автор: Еurostudy

Запишись на польский!

Курсы польского языка ONLINE
Уровень А1 (с нуля) по цене = от 2399грн грн


02.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 18.30-20.30
03.02.2022 — Вт, Чт — 18.30-21.00
04.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 16.15-18.15

Запишись на польський!


  Курси польської мови ONLINE
  Рівень А1 (з нуля) за ціною = 2800 грн!

  18.02.2021 - Вт, Чт - 18.30-20.3020.02.2021 - Сб, Нд - 10.00-12.3024.02.2021 - Пн, Ср, Пт - 16.15-18.15