интересные места в торуни

Цікаві місця в Торуні

Цікаві місця в Торуні – що варто відвідати?

Торунь – надзвичайно красиве місто, чарує архітектурними пам’ятками, що відрізняють історичну цінність високого класу. Плануючи поїздку в Торунь, варто витратити кілька днів на огляд визначних пам’яток, щоб не пропустити жодної пам’ятки. І в цьому прекрасному місті, що славиться самим пишним хлібом, є на що подивитися.

Подивіться численні пам’ятки і подивіться на більш відомі архітектурні пам’ятники. Не пропустіть відвідування місцевих музеїв. Після дня огляду визначних пам’яток дозвольте собі спокуситися вечірнім відвідуванням численних закладів: кафе, пабів чи ресторанів. Що варто подивитися в місті?

Старий Міський Комплекс Торунь

Середньовічний готичний комплекс Старого міста Торуня, безсумнівно, є одним з обов’язкових пунктів на карті відвідування міста – в кінці кінців, це місце було внесено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Найстаріша і, безсумнівно, одна з найкрасивіших частин Торуні, включає Старе місто, Нове місто і Тевтонський замок.

При відвідуванні Старого міста стоїть ближче познайомитися з багатьма історичними будівлями, такими як:

 1. Церква Святої Марії
 2. стара ратуша
 3. Собор Святого Янова
 4. Будинок під зіркою
 5. будинок Коперника
 6. корт Артуса
 7. міські стіни
 8. падаюча башта
 9. Театр ім. вілам Хоржіца
 10. Церква св. Духа
 11. Головна пошта

Красиві історичні будівлі також знаходяться в деяких частинах Нового міста. Серед них, серед іншого:

 • Церква св. Стівен
 • Євангелічно-Аугсбургская каплиця
 • поміщицький будинок
 • Церква св. Ніколас
 • Церква св. Джеймс
 • Тевтонський замок в Торуні

Під час вашого перебування в Торуні ви не можете пропустити чудовий Тевтонський замок. Ця будівля є найбільш раннім Тевтонським замком, який стояв в Хелмно. Його будівництво почалося в 13 столітті і було завершено в 14 столітті. Історичний замок, розташований в східній частині Старого Міста, був побудований за подковообразно плану. Під час відвідин замку ви можете побачити його загадковий підземний і внутрішній двір. Всередині також є постійні виставки та цікаві тимчасові виставки.

Пам’ятки в Торуні задовольнять як самих маленьких, так і дорослих. Якщо ви плануєте відвідати місто Миколи Коперника зі своєю сім’єю, не забудьте заздалегідь прокласти маршрут, що б нічого не пропустити. Живий музей пряників, Будинок легенд Торуні і багато інших визначних пам’яток дадуть вам можливість цікаво і з користю провести час.
Які пам’ятки, однак, дійсно сподобаються всій родині?

Будинок Легенд Торуні

Міські легенди пробуджують уяву. Варто приєднатися до Будинку легенд Торуні, щоб отримати можливість дізнатися про них – музей, пов’язаний з театром, дасть кожному можливість дізнатися пізнавальні історії. Більш того, відвідувачі Дому легенд Торуні самі мають можливість брати участь в різних ролях в представлених сценах.

Планетарій В. Дзєвульскі

Ще одне місце, яке сподобається дітям і трохи старший, – це Планетарій. В. Дзєвульскі. Незвичайні, дуже цікаві передбачення, які можна подивитися тут, напевно сподобаються школярам. Навчальні відео також допоможуть вам дізнатися щось цікаве про всесвіт, тому при виборі поїздки в Торунь з сім’єю варто відвідати місцевий планетарій.

Бункер-Вісла

Що-небудь для любителів сильних відчуттів і людей, що шукають ін’єкцію адреналіну? Відвідайте унікальний бункер Wiskier, щоб випробувати незабутні моменти на об’єкті, який сходить до 1943 року. Вісла Бункер пропонує симулятори бомбардувань, проведених аніматорами.

Музей Живих Пряників

Музей Живих Пряників – це пам’ятка, яка сподобається як старшим так і самим маленьким відвідувачам. У цьому місці кожен відчуватиме себе як в пряничному будиночку 16-го століття, і в той же час зможе створювати смачні пряники вручну.

Будинок-невидимка

Будинок-невидимка також є цікавою пам’яткою для дорослих і дітей старше 9 років. Унікальне місце дозволяє вам випробувати те, що відчувають сліпі. Музей організований так, що всі дії відбуваються в повній темряві.

Центр Сучасності Млин Знань

Цікаве місце, яке особливо сподобається маленьким дослідникам світу, – це Центр Сучасності Млини Знань, розташований на паровому млині. Головною визначною пам’яткою цього місця є дві постійні виставки: «Річка» і «Про революціях». Виставки мультимедійні та інтерактивні.

Компанія “Eurostudy”ВНЗ Торуні

Автор: Еurostudy

Запишись на польский!

Курсы польского языка ONLINE
Уровень А1 (с нуля) по цене = от 2399грн грн


02.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 18.30-20.30
03.02.2022 — Вт, Чт — 18.30-21.00
04.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 16.15-18.15

Запишись на польський!


  Курси польської мови ONLINE
  Рівень А1 (з нуля) за ціною = 2800 грн!

  18.02.2021 - Вт, Чт - 18.30-20.3020.02.2021 - Сб, Нд - 10.00-12.3024.02.2021 - Пн, Ср, Пт - 16.15-18.15