Великий и чудесный красавец Китай

Великий і чудовий красень Китай

Китай, Катай, Серединне царство, Царство Небесне. У цієї країни стільки ж імен, скільки у неї довгої історії. Імперії приходили і йшли, але Китай пережив тисячі років. Це країна, яка дала нам феєрверки, порох, папір і компас, щоб назвати кілька речей. Останнім часом Китай відомий своєю особливою сумішшю комунізму з капіталізмом, його вражаючими темпами економічного зростання, його дешевими товарами, за потік західні магазини, а також перевагами і недоліками, які виникають завдяки тому, що він є фабрикою світу.

Визначні пам’ятки Китаю

На відміну від деяких з найбільших і найбільш забруднених міст в світі, він також пропонує райони з великою природною красою. Любіть містичні гори, оповиті туманом? Незліченні священні гори розкидані по всій країні. Великі палаци? Спробуйте Заборонене місто в Пекіні, Літній палац або безліч інших, з яких ви можете вибрати. В довгі стіни? Ну, немає більше, ніж Велика китайська стіна. Ви можете побачити тисячі теракотових воїнів в натуральну величину в Сіані, і цей список можна продовжити: традиційні села, рисові тераси, дерев’яні мости, храми, снігові гірські вершини і скласти каньйони, кристально чисті озера, буддійські і тибетські монастирі, небесні скребки і зачаровує сучасна архітектура, відмінна їжа, наприклад, качка по-пекінськи, різні страви, такі як ноги птахів, і багато іншого.

Продовжіть поїздку в Ченду, можливо, на човні через Три ущелини або в Гуйлінь. Але є ще багато красивих місць для відвідування, які менш відвідуються іноземцями, хоча все ще користуються величезною популярністю у китайців. Спробуйте національний парк Цзючжайгоу, в декількох хвилинах їзди на літаку від Ченду, з приголомшливими чистими озерами і горами – 4 мільйони відвідувачів на рік, але тільки близько-2000 не китайців. Що б ви не думали про цю нації, одне можна сказати напевно, у неї є що запропонувати кожному.

Основні моменти з Китаю

Прогуляйтеся по Пекіну з його швидко зникаючими хутунах. Популярний Заборонене місто – це все, чим він може похвалитися, незважаючи на натовп, Літній палац, Храм Неба і щось більш сучасне, олімпійські майданчика.
Юньнань, провінція в глушині, з набагато меншою кількістю туристів і чудовими пейзажами, спробуй Ліцзян і Шангрі-Ла
Прогуляйтеся по довжині Великої китайської стіни, або, якщо це трохи, просто виберіть ділянку, який вам подобається, від найвідомішого поруч з Пекіном, до більш тихих місць, таких як Цзюменкоу близько Шанхайгуань або Велика стіна Тигровій гори в Даньдуні з видом на Північну Корею
Відвідайте теракотових воїнів в Сіані і поки ви там, прогуляйтеся уздовж міських стін
Підніміться хоча б на одну священну гору в Китаї, наприклад, на Тайшань або на гору Хуаншань під Шанхаєм.
Якщо ви перебуваєте недалеко від Шанхая, чому б не відвідати це місто і порівняти старий англійський побудований Бунд і старий квартал з новим Пудун
Палац Потала в Лхасі часто викликає в уяві образ проживає там Далай-лами, так як це є спірним вибором в Китаї, але факт залишається фактом, що Тибет є частиною Китаю, і це місце, яке варто побачити; якщо Тибет зникне, спробуйте Лабранг Монасері в сяе, щоб поглянути на тибетський спіритизм
Витримайте мороз, щоб відвідати Харбін в січні або лютому на фестивалі крижаної скульптури
Прогуляйтеся, катайтеся на човні або катайтеся на велосипеді по карстового вапнякового ландшафту за межами Яншо, або для менш туристичного варіанту спробуйте Улін’юань в Хунані і зупиніться в мальовничому Деханге неподалік.
Побродите по одній з численних традиційних китайських сіл, розкиданих по всій країні, від сіл Хуейчжоу в провінції Аньхой і сіл Хакка Тулу близько Сяминь до посипаних каналом сіл навколо Сучжоу і тихих печерних будинків Ліцзяшаня до моста дощу і вітру. заповнений Чжаосин в Гуйчжоу, щоб назвати лише кілька

Поради та підказки для Китаю

Завжди беріть карту з вашого готелю або попросіть кого-небудь з вашого хостелу записати ім’я та адресу китайськими ієрогліфами, щоб ви могли показати це водіям таксі. Мовний бар’єр є великою перешкодою, мало хто говорить по-англійськи, і для більшості людей неможливо вивчити корисний китайську мову до або під час їх візиту. Вказуючи це назва гри тут. Вкажіть фразу в путівнику, яку ви хочете сказати, і дайте їм прочитати її китайську версію. Вкажіть назву міста, в який ви хочете відправитися, і, перш ніж ви дізнаєтеся його, у вас є квиток. Коротше, точка, точка, точка!

Їжа може бути проблемою. Якщо ви не можете прочитати меню або зрозуміти офіціанта, важко зрозуміти, що ви замовляєте. На щастя, є багато картинних меню, або просто вкажіть на блюдо людини, що сидить поруч з вами в ресторані. Вулична їжа досить проста, ви можете подивитися, що готується, і вирішити, чи потрібно вам це чи ні. Деякі мандрівники можуть знайти пропозиції сумнівними, коли стикаються з морськими слимаками, пташиними лапами, рагу з коров’ячого спинного мозку, тарганами або скорпіонами на шпажках.

Є багато хороших внутрішніх рейсів (і нові аеропорти і термінали з’являються весь час), так що ви можете легко охопити більше одного регіону за одну поїздку. Китай – дуже безпечне місце, і ви може бродити по містах з невеликим страхом бути пограбованим. Польоти всередині Китаю – це добре, але затримки зустрічаються часто.

Екскурсія з гідом може бути простіше для першого відвідувача, з огляду на мовний бар’єр. Але це не обов’язково означає тур по пакету – ви можете замовити прямо через туристичну службу або через одного з багатьох авторитетних турагентів в Гонконзі, який замовить проживання і весь транспорт для вас.

В даний час в Китаї діє відмінна система хостелів. Хостели дешеві і хороші. Скористайтеся ними, це також хороший спосіб познайомитися з молодими людьми з середнього класу, китайськими туристами, які хочуть поговорити з вами і попрактикуватися в англійській.

Китайці плюють і відригують, не соромлячись, і зазвичай роблять багато шуму і роблять речі, які можуть бути неприємними. Це інша культура. Просто спробуйте ігнорувати це, інакше це може зіпсувати ваше подорож. Для туалету характерно бути неприємним сюрпризом для іноземців, і це може бути гарною ідеєю, щоб принести свою власну туалетний папір, яка буде підготовлена.

Якщо ви відвідуєте Тибет, перевірте, чи дозволено відвідувати іноземцям, коли ви плануєте поїздку, і остерігайтеся впливу висоти і ставитеся до неї обережно.

Компанія “Eurostudy”Курси китайської мови

Автор: Еurostudy

Запишись на польский!

Курсы польского языка ONLINE
Уровень А1 (с нуля) по цене = от 2399грн грн


02.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 18.30-20.30
03.02.2022 — Вт, Чт — 18.30-21.00
04.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 16.15-18.15

Запишись на польський!


    Курси польської мови ONLINE
    Рівень А1 (з нуля) за ціною = 2800 грн!

    18.02.2021 - Вт, Чт - 18.30-20.3020.02.2021 - Сб, Нд - 10.00-12.3024.02.2021 - Пн, Ср, Пт - 16.15-18.15