Изучение китайского языка

Вивчення китайської

Вивчення китайської мови

Через розширення економічних зв’язків, вивчення китайської мови є як ніколи актуальним. Вільне володіння нею відкриває безліч перспектив і можливостей. Причому його можна використовувати не тільки для того, щоб розуміти інструкцію приладах, а й для розширення бізнесу.

Специфіка і складності вивчення китайської мови

Знанням англійської мови вже не можна нікого здивувати. З усіх колонок звучать англомовні пісні, а мінімальний набір слів і правил граматики є навіть у самих маленьких дітей. Китайський ж до сих пір залишається екзотикою, незважаючи на те, яка кількість товарів з Китаю ми бачимо на полицях магазинів.

Головна причина того, чому ця мова не отримав такої популярності у людей нашого менталітету, в його несхожості на будь-який інший, звичний для нас. По-перше, він ділиться на тону. Китайська філософія має на увазі не тільки фактичне значення слова. Для них важливо ще те, як ви його сказали. Тому часто кардинально різні слова можуть мати однакове написання, але інше звучання (тон). Їх існує 5. По-друге, склади в китайській мові досить обмежені. Їх кількість 414. По-третє, багатьох лякають ієрогліфи. Але вони як раз таки не становлять великих проблем у вивченні. Ієрогліфи складаються з ключів і графем. Якщо ви вивчите 214 основних ключів, то зможете писати на китайському без зайвих зусиль.

Також дуже важливо дотримуватися точний порядок слів, так як вони мають чітке розташування. У китайських словах немає суфіксів, закінчень і інших приставок. Вони складаються тільки з коренів.

Як і в англійському, існують рівні китайської мови, які варіюються від базового до «просунутого». Всього їх 6.

Переваги китайської мови

Складність в навчанні, відносно невелика кількість уроків, специфічність можуть відштовхувати від китайської мови. Але, незважаючи на це, у нього є і переваги, яких, ні в якому разі, не можна ігнорувати.

 • Збільшення доходу. Знання китайської мови зробить вас більш затребуваним фахівцем, допоможе співпрацювати з іноземними компаніями.
 • Розширення кругозору. Вивчаючи мову, ви отримуєте унікальну можливість помандрувати в культуру країни. А китайська культура вважається однією з найбільш самобутніх і цікавих.
 • Можливість отримати додаткові ресурси інформації. Особливо це може стати в нагоді, якщо ви є представником наукових професій.
 • Зустріч з новими людьми і більш комфортні подорожі.
 • При всіх перерахованих вище складнощі, граматика китайської мови значно простіше, ніж англійської.

Звичайно, користь всіх пунктів досить суб’єктивна. Але будь-який з них вже є досить вагомим для того, щоб почати відвідувати уроки китайської мови.

Методи навчання

Для вивчення китайської мови, як і будь-якого іншого, можна застосовувати найрізноманітніші методики. Підібрати собі програму вам потрібно виключно за власними уподобаннями. Ви посидючіші? Не любите зайвої уваги? Тоді рекомендуємо займатися самостійно. Якщо ви більше любите компанію, групові заняття, краще запам’ятовуєте інформацію, коли слухаєте вчителя – вибирайте мовні школи. Якщо ви бажаєте займатися з викладачем, але не любите зайву увагу, сучасні технології створили для вас проміжний варіант. Вам ідеально підійдуть онлайн курси китайської мови по Скайпу. Якщо ви ще не визначилися, як вам найбільш комфортно навчатися, ми наведемо вам переваги і недоліки кожного з методів.

Самостійне вивчення мови

Серед його переваг можна виділити те, що:

 • Розклад занять може бути гнучким і залежати тільки від вас;
 • Існує можливість вивчати тільки ті галузі мови, які вам подобається найбільше;
 • Самостійне навчання має невелику вартість;
 • Ви можете самостійно вибирати, що ви будете робити на уроці: слухати музику, вчити правила, читати книги;
 • Розвиваєте схильність до аналізу.

Незважаючи на це, існують і недоліки:

 • Іноді може бути складно дисциплінувати себе;
 • Складнощі в пошуку людини, з яким можна поговорити;
 • Буде потрібно більше часу для того, щоб вивчити мову;
 • Нікому пояснити деякі речі в граматиці;
 • Складність в аналізі помилок.

Навчання з викладачем є найбільш класичним методом. Ви, швидше за все, не будете мати можливості вибирати програму. Але зате зможете прибрати всі недоліки самонавчання. Вивчення мови онлайн – це проміжний варіант, який збирає в собі переваги і самонавчання і навчання з учителем. Його головний недолік: можливі складнощі в роботі з технікою.

Вивчення китайської мови – дуже цікаве заняття, яке в будь-якому випадку принесе вам прибуток у вигляді нових знань і досвіду.

Автор: Еurostudy

Запишись на польский!

Курсы польского языка ONLINE
Уровень А1 (с нуля) по цене = от 2399грн грн


02.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 18.30-20.30
03.02.2022 — Вт, Чт — 18.30-21.00
04.02.2022 — Пн, Ср, Пт — 16.15-18.15

Запишись на польський!


  Курси польської мови ONLINE
  Рівень А1 (з нуля) за ціною = 2800 грн!

  18.02.2021 - Вт, Чт - 18.30-20.3020.02.2021 - Сб, Нд - 10.00-12.3024.02.2021 - Пн, Ср, Пт - 16.15-18.15