Достопримечательности Западной Померании

Визначні пам’ятки Західної Померанії

Західна Померанія – це місце, де можна знайти дивовижні, дикі куточки лісів, чудові пам’ятники і озера. Тут ви зможете познайомитися з вікінгами, побачити, як вони жили і чим займалися, відстежити секрети тамплієрів, спробувати вникнути в історію, відвідавши замки Поморських князів. Тут можна покататися на чарівній вузькоколійці, на каное по одній з найкрасивіших польських річок Дрік і поплавати на одному з тисячі місцевих озер.

Відомі і невідомі пам’ятки Померанії.
Щецин – місто пам’ятників, величезних панорам, води і зелені. Парки та ліси займають близько 20% його площі. Міське планування центру була побудована за зразком Парижа: з зіркових площ виходять за всіма напрямами алеї в тіні платанів і магнолій. Місто оточене трьома лісами, а води і заплави складають п’яту частину його території. Щецин, хоча і розташований в 60 км від моря, є морським портом. Відвідайте замок і собор в Щецині, прогуляйтеся по алеях, подивіться фонтани, рушайте в подорож по порту Щецін і озера Добье.

Якщо ви любите троянди, обов’язково відвідайте Рожанку в Щецині. Це дійсно дивовижне місце, де можна знайти більше дев’яти тисяч троянд в 99 сортах! Це справжнє задоволення для фанатів і любителів цих квітів. Влітку парк сповнений зелені та квіткових відтінків. Прогулянка по алеях – це не тільки задоволення для очей, але і сила запахів. Крім квітів тут є екзотичні дерева і чагарники. Прогулянка по розарій надовго збережеться у вашій пам’яті. Варто відвідати його з дітьми, відкрити для себе багатство природи і подарувати дітям моменти безтурботних веселощів на ігровому майданчику.

Дарлово біля річки Вепр, з широкими пляжами на узбережжі Дарлово – це один з найкрасивіших міст. У ньому збереглися старовинні будівлі і середньовічне планування вулиць, завдяки чому прогулянка по мальовничих алеях доставить справжнє задоволення. Добре збережений замок Поморських Герцогів є одним з найстаріших будівель архітектури в Померанії. Фортеця була зведена на річковому острові.
Польське море асоціюється з бурштином. У музеї бурштину в Ярославці ви дізнаєтеся про нього все! Варто відвідати цей музей і побачити безліч унікальних експонатів. Найбільш цікавим є другою за величиною бурштиновий блок в Польщі вагою 2906 гр.!
Колобжег є найбільшим красивим польським курортом з неперевершеним шармом і багатою історією. Основна функція туристичного та курортного міста обумовлена ​​ідеальним розташуванням в гирлі річки Парсенти в безпосередній близькості від лісів. Маяк в Колобжег височить над містом на 26 м. Це одна з найвищих точок в регіоні. З оглядового майданчика маяка відкриваються чудові види на Балтійське море. Варто додати, що маяк дуже красиво виглядає знизу, особливо ввечері, коли він освітлений.

Як виходить, що вода «є» в крані? Чому ми повинні економити воду? Як раніше вирішувалися проблеми зі стічними водами? Відповідь на ці та інші питання ви отримаєте в єдиному освітньому Музеї води Польщі в місті Кошаліні. Ви зможете побачити тут історичні пристрої, гравюри, карти, фотографії, технічні дослідження, фрагмент дерев’яної водопровідної труби майже трьох століть, нанесений на карту історичний фонтан і колекцію старих лічильників води.

Якщо ви шукайте натхнення, хочете прогулятися в мальовничому парку, розбудити свої почуття з ніжним ароматом лаванди, відчути подих середземноморського клімату над бірюзовим озером і відвідати найстаріші пам’ятки, значить, вам потрібно відвідати Західну Померанію в Польщі!

Компанія “Eurostudy”Курси польскої та навчання в Польщі

Автор: Еurostudy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Запишись на польський!


Курси польської мови ONLINE
Рівень А1 (з нуля) за ціною = 2800 грн!

29.09.2020 - Вт, Чт - 18.30-20.3030.09.2020 - Пн, Ср, Пт - 18.00-20.0003.10.2020 - Сб, Вс - 10.00-12.00