Інститут туризму і екології в Суха-Бескідзька

Адреса: Zamkowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka
Офіційний сайт ВНЗ: http://www.wste.edu.pl

Популярні факультети:

 • Туризм та рекреація
 • Інформатика
 • Комп’ютерна графіка
 • Політологія
 • Соціологія
 • Журналістика

від 3 600 zł в рік

Категорія:

Опис

Університет Туризму і Екології в м. Суха-Бескідзька – Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej (WSTiE)


Вища Школа Туризму і Екології в Сухій БескидськоїУніверситет Туризму і Екології в Сухій Бескидської було утворено в 2001r., Як приватний ВНЗ. Незабаром стала сильним центром освіти з міжнародним статусом, притягаючи студентів з цілої Польщі, а також з-за кордону. WSTiE забезпечує студентам спеціалізовані знання і досвід, який передається найкращими преподавателеямі. Школа співпрацює з підприємцями, а також місцевою владою, завдяки чому студенти проводять цікаві практики та професійні стажування, а також отримують численні пропозиції роботи.

Вища Школа Туризму і Екології в Сухій БескидськоїМісцем знаходження школи є ренесансний замок, званий Малим Вавелем. В його історичних стінах розташовуються сучасні, досконало оснащені лекційні зали, а також комп’ютерні лабораторії. Студенти найбільш цінують камерну атмосферу вузу і широкі можливості отримання знань, не тільки теоретичних, а й практичних, в країні і за кордоном.

Університет Туризму і ЕкологіїУ вузі навчається молодь не тільки з району Малопольщі. Багата програмна оферта і успішний процес навчання є сильним магнітом, який притягує студентів з цілої Польщі, а також з-за кордону, напр. з Німеччини, Франції, Ірландії, Великобританії, Угорщини, Росії, України, які доценівают європейські стандарти навчання.

Протягом останніх років WSTiE займає високі місця у престижних ренкінг ВУЗ-ів Польщі. В даний час займає 2-е місце в галузевому ренкінгу «Туристичних известий», а також 6-е місце у ренкінгу найбільш престижного тижневика «Wprost». У найважливішим у нинішньому році ренкінгу ВУЗ-ів, складений тижневиком «Perspektywy» і «Rzeczpospolitа», WSTiE отримала спеціальний приз – «AWANS 2012» за найбільший якісний «стрибок» у групу найкращих польських вузів.

WSTiE отримала також почесний знак «За заслуги для туризму», присвоєний Міністром Спорту та Туризму у визнанні заслуг для розвитку польського туризму та зміцнення міжнародного співробітництва в цій галузі.

Переваги навчання

Успіх вузу вимірюється таже досягненнями студентів. Це стає можливим, завдяки поєднанню науки з практикою, з упором на практику. Студенти не тільки здобувають знання, але розвивають свої інтереси і відкривають власні можливості. Ті, хто хоче досягти більшого, можуть реалізуватися у численних секціях і наукових гуртках. Школа надає можливість сочитать науку з практикою вже під час навчання.

Відкриття навчання англійською мовою є очевидним результатом рішення інтернаціоналізувати вуз – відкрити його на міжнародні ринки, які підвищують можливості і шанси випускників на ринку праці. Англійською мовою навчаються студенти як з Польщі, так і з-за кордону.

Школа дуже міцно пов’язана з районом, активізує установи та організації для реалізації різного роду підприємств на користь району та його жителів. З вузом активно співпрацює бізнес, запрошуючи найталановитіших студентів, до яких відносяться як до потенційних співробітників.

Місією школи є так підготувати молодь, щоб кожен випускник знайшов роботу, згідно з його освітою!

Програми навчання обробляються так, щоб відповідали ринковим оточенню, а пропоновані факультети і спеціальності випереджали вимоги роботодавців. WSTiE підвищує шанси студентів на європейському ринку праці, завдяки можливості отримати під час навчання додаткові спеціальності на курсах і вишколах, зустрічах з представниками общестенной, політичної та наукової життя.Університет Туризму і Екології

WSTiE пропонує одну з кращих в Польщі оферт професійних практик і студентських стажувань в країні і за кордоном. Школа організовує практики, стаж в країні і за кордоном, часто допомагає знайти роботу. Академічний Центр Кар’єр щорічно готує оферту найкращих роботодавців. У росположеніе студентів кілька сотень робочих місць в фірмах в цілій Європі і США. Це результат активної співпраці з польськими та закордонними бізнеспартнёрамі. Практика за кордоном це не тільки важливий професійний досвід, але і конкретні фінансові вигоди; студент, окрім практичних знань отримує кишенькове, безкоштовне проживання та харчування, а також повернення дорожніх витрат. Студенти WSTiE проходять практики в таких місцях, як: США – Нью Йорк, Іспанія – Канарські острови – Гран Канарія і Ла Палма, Майорка, Мальта, Франція, Греція – Дрозд, Родос, Крит, Східний Пелопонес, Єгипет, Туніс, Італія, Ірландія , Німеччина. Академічний Центр Кар’єр допомагає підготувати аплікаційні документи, визначити професійне нахил і можливість вибору професійної кар’єри. Не без значення залишається багата програма соціальних і наукових стипендій, в тому числі стипендій для іноземних студентів.

Академія Бізнесу WSTiE це авторський проект школи, яка відкриває інноваційне підприємство, метою якого є поєднання величезного потенціалу вузу до потреб ринку. Виникла унікальна програма ефективного практичного навчання студентів, які під наглядом досвідчених викладачів, практиків і менеджерів вчаться, як застосовувати набуті знання в реальних бізнес підприємствах.

Дуже важливе місце в діяльності школи займає співпраця з іноземними партнерами в усьому світі, яке впливає на зростання якості процесу навчання, сприяє обміну досвідом, а також захищає району та Польщі на міжнародній арені.

Вартість навчання польською мовою


БАКАЛАВРАТ – вартість навчання польською мовою

 • Вступний внесок до ВНЗ (одноразова оплата) – 300 zl
 • Якщо ти відмінник і твій середній бал атестату =11
  навчайся БЕЗКОШТОВНО!
Факультет/спеціальність Вартість навчання стаціонар навчання  заочно
в семестр на рік в семестр на рік
Туризм і рекреація (3 роки)

– Управління готельним і ресторанним бізнесом
– Е-бізнес в туризмі
– Коуч рекреації
– Управління врівноваженим туризмом

1900 zl 3800 zl 1850 zl 3700 zl
 Туризм і рекреація (3 роки) – навчання в Кракові  2100 zl 4200 zl 2000 zl 4000 zl
Інформатика (3.5 роки)

– Комп’ютерна електроніка
– Системи управління базами даних
– Програмне забезпечення
– Мультимедійні технології та комп’ютерна графіка

2200 zl 4440 zl 2200 zl 4400 zl

МАГІСТРАТУРА – вартість навчання польською мовою

 • Вступний внесок до ВНЗ (одноразова оплата) – 300 0 zl
Факультет/спеціальість Вартість навчання на рік
стаціонар заочно 
Туризм та рекреація (2 роки)

– Управління Івентами (івент-менеджмент)
– Менеджер туризму
– Міжнародний туризм
– Створення інноваційних туристичних продуктів

3800 zl 3600 zl

Вартість навчання англійською мовою


БАКАЛАВРАТ – вартість навчання англійською мовою

Факультет Стаціонар – вартість на рік
Туризм і рекреація 2200 евро

Фото/відео