Міжнародний Університет Логістики та Транспорту

Адреса: Sołtysowicka 19B, 51-168 Wrocław
Офіційний сайт ВНЗ: http://mwsl.eu

Популярні факультети:

 • Логістика
 • Будівництво
 • Транспорт
 • Просторове проектування

від 4 950 zł

Категорія:

Опис

Міжнародний Університет Транспорту та Логістики Вроцлава – Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT)


Міжнародний Університет Транспорту та Логістики ВроцлавМіжнародний університет логістики і транспорту (м.Вроцлав) заснований в 2001 році з ініціативи Асоціації по Створенню Об’єднаного Логістичного Центру м Вроцлава спільно з:
– Групою бізнес-шкіл ESIDEC, м Метц (Ecole Sup Internationale de Commerce), одним з найстаріших освітніх центрів у Європі, які готують фахівців з логістики;
– Вроцлавської Економічної Академією;
– Вроцлавським Політехнічним Університетом,
– Виконавчим комітетом Нижньої Сілезії,
– муніципалітетом м Вроцлав.

Створення Університету було обумовлено відсутністю в Польщі ВНЗ, що готують фахівців за спеціальністю логіст / експедитор, у той час як економіка гостро потребує таких кадрах. При створенні Міжнародного Університету Логістики та Транспорту була сформульована місія ВНЗ – Навчання менеджерів, підготовлених до управління сучасними логістичними процесами, готових до роботи в умовах всеосяжної інтеграції об’єднаної Європи. З точки зору університету, запорукою успішної реалізації цієї місії є створення відповідної програми навчання, запрошення кращих викладачів, а також тісна співпраця зі сторонніми організаціями та підприємствами. Завдяки співпраці з нашим стратегічним партнером – групою ESIDEC, програма навчання нашого університету гарантує отримання знань і навичок європейського рівня в галузі логістики, транспортувань і експедиції.

 • Випускники ВНЗ отримують два дипломи & ndash; польський і французький (видається ESIDEC, м Метц).
 • У 2007 році зусилля Міжнародного Університету Логістики та Транспорту про отримання дозволу на підготовку магістрів увінчалися успіхом.
 • MWSLiT – є єдиним недержавним і одним з небагатьох ВНЗ, що пропонують навчання 2-го ступеня (магістратура) за фахом “Логістика”.
 • Випускники програми 1-го ступеня мають можливість продовжити навчання в ESIDEC, м. Метц

Логістика – це спеціальність майбутнього!

Більш детальна інформація про Міжнародну Вищій Школі Транспорту та Логістики у Вроцлаві

 • Міжнародний профіль ВУЗу, численні партнери зі сфери логістики, транспортувань і експедиції дозволяють MWLiT реалізовувати принцип “відкрите навчання” організовуючи гостьові лекції запрошених місцевих та іноземних фахівців, а також додаткові курси. Все це доповнює процес теоретичного навчання, дозволяє студентам розширити багаж своїх знань і зіставити своє бачення професії з реальністю. “Відрите навчання” можливо, в тому числі, завдяки фундаментальному співпраці з Політехнічним Університетом та Економічної Академією р Вроцлава, а також ESIDEC р Метц, кооперації з логістичного центру м Дрезден, Німеччина, Товариством Автоперевозчков “Нижня Сілезія”, Всепольське Союзом Роботодавців Автотранспорту, Польським логістичним Співтовариством, а також Торгово-Промисловою Палатою Нижньої Сілезії, логістичною компанією GEFCO Польща, німецьким центром бізнес-освіти EuroConsulting.
 • Міжнародний Університет Логістики та Транспорту спільно з французьким ESIDEC відзначений нагородою Прем’єр-міністра Франції Жана-П’єра Раффарена. Нагорода особливо примітна тим, що була завойована в суперництві з 92-ма учасниками конкурсу з усього світу. Нагорода була вручена 10 листопада 2003 в Парижі.
  Протягом багатьох років ВУЗ є лауреатом сертифікату “Престижний ВНЗ”, що присуджується Академічним Інформаційним Центром.
 • іжнародний Університет Логістики та Транспорту є вищим недержавним професійним навчальним закладом, внесеним до реєстру недержавних ВНЗ та спілок недержавних закладів освіти Міністерства Освіти Польщі, під номером “67”. Університет утворений на підставі Статуту про професійні ВУЗах від 26 червня 1997 ВНЗ має однофакультетную структуру (Факультет Логістики та Транспорту). Щорічний набір становить близько 300 студентів 1-го ступеня, а також близько 200 студентів післядипломного навчання. У 2007/2008 навчальному році Університет провів перший набір студентів 2-ступені (магістратура).
 • За результатами опитування журналу Newsweek, проведеного серед польських роботодавців, перше місце в списку найбільш затребуваних найближчим часом професій зайняла спеціальність – Інженер Логістики.
 • Випускники MWSLiT отримують два визнаних у всьому світі диплома – польський державний диплом і французький диплом ESIDEC (Ecole Sup Internationale de Commerce).
 • MWSLiT відзначений Нагородою Прем’єр-Міністра Франції як кращий європейський освітній проект 2003-го року, обраний серед 92-х проектів представлених з усього світу;
 • MWSLiT – єдиний приватний ВНЗ у Польщі мають правом підготовки магістрів за спеціальністю – Логістика;
 • MWSLiT – ВНЗ 1-ї категорії. За результатами атестації Міністерства Освіти входить до числа всього 7-ми володарів вищою категорією з більш ніж 340-ка приватних ВНЗ країни;
 • У MWSLiT трудяться висококласні викладачі, провідні фахівці своїх областей, кращі представники польського та міжнародного наукових співтовариств;
 • Університет є членом Картагенского Групи (Cartagena Network of Engineering) об’єднання з 38-ми ВНЗ навчальних інженерів;
 • ВУЗ співпрацює з Магдебурзьким Інститутом Фраухофера – найбільшої науково-дослідною організацією;
 • Науковий гурток GLOBE веде активну дослідницьку діяльність;
 • Науковий журнал, що випускається Видавництвом Університету, відзначений найвищим балом (9) Міністерства Науки і Вищої Освіти;
 • Для своїх студентів MWSLiT організовує, платні практики та стажування в найбільших компаніях логістичного сектора;
 • Корпорація Volvo – стратегічний партнер ВНЗ;
 • Університет тісно співпрацює з французькою групою бізнес-шкіл ESIDEC. Ця співпраця гарантує отримання знань і навичок логістики, транспорту і вантажоперевезень європейського рівня.
 • Університет оснащений найсучаснішими лабораторіями. ВУЗом видається велика кількість підручників, у тому числі зі спеціальних предметів. Своїм студентам
 • MWSLiT надаємо доступ до власної великої бібліотеці, а також до каталогів своїх партнерів у Франції.
 • Студенти Університету мають можливість пройти стажування в місцевих та міжнародних компаніях. Більш того, завдяки програмі співробітництва, після закінчення другого курсу студенти можуть продовжити навчання в ICN College Business School in Nancy, Франція, додатково отримуючи диплом престижної бізнес-школи.

Вартість навчання польською мовою


БАКАЛАВРАТ – вартість навчання польською мовою

 • Регістраціоннийо внесок до ВНЗ (одноразова оплата) – 300 zł
 • Термін навчання на бакалаврат – 3 роки (6 семестрів)
 • Термін навчання на інженера – 3,5 року (7 семестрів)
Факультет Спеціальності Вартість навчання
в семестр
на рік
Логістика – Логістика виробництва
– Логістика закупівель
– Логістика торгівлі та дистрибуції
– Транспортні системи
– Гуманітарна логістика
– Логістика в авіації
– Логістика відходів в автомобільній промисловості
– Управління ланцюжками поставок в автомобільній промисловості
– Транспортна безпеку
2 940 zł
3 000 zł
5 700 zł
6 000 zł
Логістика (інженер)
– Інформаційні системи в ланцюгах поставок
– Автоматизація та обслуговування складських систем
2 940 zł
3 000 zł
5 700 zł
6 000 zł
Транспорт – Експедиція і транспортне страхування
– Управління транспортної фірмою
– Організація спеціального транспорту
– Управління на залізничному транспорті
2 940 zł
3 000 zł
5 700 zł
6 000 zł
Менеджмент – Управління підприємством
– Управління продуктом
– Антикризовий менеджмент
– Управління проектами
– Менеджмент в автомобільній промисловості
1 960 zł
2 000 zł
3 800 zł
4 000 zł
Будівництво (інженер) – Будівництво мостів і доріг
– Залізниці
2 940 zł
3 000 zł
5 700 zł
6 000 zł

Знижка 2% – при одноразовій оплаті за семестр навчання. Оплата за семестр повинна бути здійснена протягом 10 днів від дати початку семестру.

Знижка 5% – при одноразовій оплаті за рік навчання. Оплата за рік повинна бути здійснена заздалегідь до 10 жовтня цього навчального року.

МАГІСТРАТУРА –  вартість навчання польською мовою

 • Регістраціонний внесок до ВНЗ (одноразова оплата) – 300 zł
 • Термін навчання 1,5 року (3 семестри)
Факультет Спеціальності Вартість навчання
в семестр на рік
Логістика – Менеджер логистики производства
– Менеджер цепей поставок
– Менеджер транспорта
2 690 zł
2 750 zł
5 000 zł
5 220 zł

Вартість навчання англійською мовою


БАКАЛАВРАТ та МАГІСТРАТУРА – навчання англійською мовою:

 • Регистрационный взнос в ВУЗ (единоразовая оплата) – 100 €
Факультет Спеціальності Вартість навчання
в семестр на рік
Logistics – Production Logistics
– Purchasing Logistics
– Trade and Distribution Logistics
– Logistics Systems
1 225 €
1 250 €
2 375 €
2 500 €