Польсько-Японський університет Комп’ютерних Технологій

ВАРШАВА, ПОЛЬЩА АДРЕСА:  Koszykowa 86, 02-008 Warszawa
Официальный сайт ВУЗа: http://www.pja.edu.pl/

Популярні факультети:

 • Інформатика
 • Дизайн
 • Графіка
 • Культурологія
 • Управління (менеджмент)

вiд 7 000 zł в рік

Категорія:

Опис

Польсько-Японська Академія комп’ютерних технологій в Варшаві – Polsko-Japońska AkademiaTechnik Komputerowych w Warszawie (PJATK)


Польсько-японський університет інформаційних технологій – один з кращих ІТ університетів в Польщі. Він отримав широке визнання з боку роботодавців, студентів та засобів масової інформації. Університет був заснований в 1994 році після укладення договору між урядами Польщі та Японії. Особливістю цього інституту є навчальна програма, яка відповідає потребам ринку праці в Польщі та ЄС, високим стандартам академічного викладання та технічного прогресу. Особлива увага приділяється оволодінню практичними навичками. Завдяки цьому студенти та випускники не мають проблем з пошуком роботи, яка відповідає їх амбіціям і інтересам.

Факти і цифри:

 • заснований у 1994 р.
 • 8 стипендіальних програм.

Польско-Японский университет Компьютерных ТехнологийВ PJIIT працюють багато видатних викладачів з Польщі та інших країн світу. Універсітет також організовує різні гостьові лекції та зустрічі з ученими, художниками, потенційними роботодавцями і т.д. Завдяки міжнародним угодам студенти PJIIT можуть брати участь у програмах обміну студентами і вчитися в університетах-партнерах (у Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії, Японії).

Студенти PJIIT користуються такими ж привілеями, як і студенти в державних університетах. Польський студентський парламент назвав Польсько-японський інститут доброзичливим навчальним закладом для студентів. PJIIT займає призові місця в рейтингах навчальних закладів, що пропонують вищу освіту, а це є найкращим підтвердженням професіоналізму і якості викладання.

PJIIT підтримує своїх студентів, надаючи їм додаткові можливості для реалізації своїх захоплень у клубах за інтересами та наукових гуртках. Відділ кар’єри допомагає налагодити контакти між студентами, випускниками та потенційними роботодавцями.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ:

 • В Університеті з 2002/2003 року розпочалось заочне навчання через Інтернет. Даний курс являє собою модифіковану версію стаціонарного навчання. Тривалість його 4 роки і закінчується отриманням ступеня інженера інформатики.
 • Навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, єдиним у Центральній та Східній Європі, який дає можливість отримання обов’язкового в світі сертифіката з японської мови.
 • В університеті добре розвинена система стипендій і стажувань у провідних компаніях. Це дозволяє мотивованим студентам працювати під час навчання, досягаючи кращих результатів. Основний корпус знаходиться в самому центрі Варшави, тому до нього легко дістатися на будь-якому транспорті і з будь-якого куточка міста. Навчання в PJIIT є гарантією знайти хорошу і цікаву роботу. Це найкраща інвестиція у Ваше майбутнє.
 • З 1997 року ВНЗ є офіційним екзаменаційним центром London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board (LCCIEB) – ділова англійська мова.
 • У 2000 році в Університеті створено центр інформатики для навчання громадян з Центральної та Східної Європи – Third Country Trainning Program. У цьому ж році почала свою діяльність перша в Польщі Академія CISCO.
 • У 2001 році заклад уклав контракт з фірмою SONY в рамках Європейського проекту SPEECON, в цьому проекті він відповідає за реалізацію бази даних для польської мови. Польсько-Японський Університет, як один з небагатьох вузів, став членом KRASP – Конференції ректорів вищих навчальних закладів у Польщі.
 • З 2004 року даний ВНЗ є учасником трирічного проекту UNDP (United Nations Development Programme), відповідальний за створення центрів навчання через інтернет в Україні.
 • У 2004 році у Вищому навчальному закладі відбувся перший в Польщі іспит з японської мови NŌRYOKU-SHIKEN. Саме з цього моменту навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, що дає можливість студентам отримати сертифікат з японської мови. При Університеті діє центр іноземних мов, де студенти мають можливість вивчати іноземні мови і здавати такі іспити як TOEFL, GRE GMAT за допомогою інтернету.
 • У 2006 році Польсько-Японський Університет отримав першу, вищу категорію комісії Ради з питань науки і освіти в області «Електротехніка, автоматика, електроніка та інформаційні технології».
 • Університет у 2007 році в рамках програми «Польська допомога» під патронатом Міністерства освіти і науки реалізував 2 проекти: «Підтримка української системи освіти за допомогою розвитку телеінформаційних технологій», «Розвиток процесу навчання через інтернет у В’єтнамі».
 • У 2008 році Уряд Японії нагородив ректора Польсько-Японського Університету Інформаційних Технологій орденом Вранішнього Сонця за передову діяльність у розвитку польсько-японського співробітництва.
 • При даному Вищому навчальному закладі функціонують Курси інформатики IASK, Центр сертифікації та акредитації, видавництво, тут можна придбати необхідну літературу та підручники, авторами яких є професори та відомі вчені, що представляють викладацький склад ВНЗ.
 • Польсько-Японський Університет має в своєму розпорядженні великиі аудиторії, практичні кабінети, які обладнані найсучаснішою комп’ютерною технікою, що важливо для специфіки даного ВНЗ.
 • При Університеті діє Центр праці та кар’єри, головною метою якого є допомога студентам у працевлаштуванні, виборі місць проходження студентської практики та стажування, як у Польщі, так і за кордоном.

Вартість навчання


БАКАЛАВРАТ – вартість навчання польською та англійською мовами

 • Реєстраційний внесок (одноразово) 1000 zł
 • Реєстраційний внесок спеціальність Культурологія (одноразово): 750 zł
 • Оплата за співбесіду – 75 zł
 • Дітельность навчання на Бакалаврат: 3 роки (6 семестрів)
 • Дітельность навчання на Інженер: 3,5 року (7 семестрів)
 • Одною з головних умов, при вступі до ВНЗ на спеціальність Дизайн є наявність портфоліо!

ФАКУЛЬТЕТИ /

Спеціальності

Вартість на місяць

Денне

Заочно

po polsku in english

po polsku

Інформатика  (Інженер)

після 1 курсу вибір спеціалізації:
– Бази даних
– Інженерія програмного забезпечення та баз даних
– Системне та мережеве програмування
– Розподілені і паралельні системи
– Інтелектуальні системи обробки даних
– Аналіз використання веб-ресурсів (Web Mining)
– Мультимедіа
– Мультимедіа – 3D-анімація
– Мультимедіа – розробка відеоігор
– Інтелектуальні моделі подання знань
– Розробка бізнес-додатків
– Мережі мобільних пристроїв

1 380 zł 1 580 zł 1 050 zł
Медіа-мистецтво

Візуалізація
– Візуалізація інформації і даних
– Графічне проектування

Анімація
– Класична анімація 2D
– 3D анімація

1 380 zł 750 zł
Дизайн інтер’єру (Інженер)

– Проектування інтер’єрів
– Проектування виставок

1 180 zł 750 zł

Інформаційний менеджмент

– Управління проектами
– Системи підтримки прийняття менеджерських рішень
– Бізнес-аналіз
– E-commerce
– Впровадження систем із застосуванням IT

950 zł 1 150 zł 750 zł

Культурологія

– Культура Японії

700 zł 500 zł

МАГІСТРАТУРА – вартість навчання польською та англійською мовами

 • Реєстраційний внесок в ВНЗ (одноразово)
  – для студентів PJATK – 500 zł
  – для випускників інших ВНЗ – 1000 zł
 • Тривалість навчання: 2 роки (4семестри)
ФАКУЛЬТЕТ/
Спеціалізації

Вартість на місяць

Денне Заочно
po polsku in english po polsku

Інформатика

– Розробка програмного забезпечення, бізнес-процесів і баз даних
– Технології для мобільних і хмарних обчислень
– Взаємодія людини з комп’ютером
– Управління проектами

1 230 zł 1 430 zł 1 050 zł

Медіа-мистецтво (1 рік / 2 семестри)

– Графіка

1230 zł 1 430 zł 1 050 zł

Фото/відео