Польсько-Японський університет Комп’ютерних Технологій

ВАРШАВА, ПОЛЬЩА АДРЕСА:  Koszykowa 86, 02-008 Warszawa
Официальный сайт ВУЗа: http://www.pja.edu.pl/

Популярні факультети:

 • Інформатика
 • Дизайн
 • Графіка
 • Культурологія
 • Управління (менеджмент)

вiд 7 000 zł в рік

Категорія:

Опис

Польсько-Японська Академія комп’ютерних технологій в Варшаві – Polsko-Japońska AkademiaTechnik Komputerowych w Warszawie (PJATK)


IMG 4323 Pano Edit (1)

Польсько-Японська Академія інформаційних технологій – один з кращих ІТ університетів в Польщі.

Він отримав широке визнання з боку роботодавців, студентів та засобів масової інформації.
Академія була заснована в 1994 році в результаті співпраці уряду Польщі і Японії. Академію вважають одним з кращих технічних вузів Польщі.
PJATK постійно підвищує якість навчання і адаптує програми до вимог сучасного ринку праці. Викладачі ВУЗу роблять акцент на практиці. Заняття мають прикладний характер, а дипломні роботи створюються у вигляді проектів: мобільних додатків, алгоритмів, веб-сайтів, анімацій, ігор, відеомеппінгів і фотосесій.

Факти і цифри:
• 25 років досвіду
• 6000 студентів
• 40 інститутів-партнерів (Erasmus+ і Японія)
• 2 філії (Варшава і Гданськ)
• безкоштовні мовні курси

У PJATK викладають відомі фахівці з Польщі та інших країн. ВУЗ підтримує студентів в їх наукових дослідженнях і професійних інтересах. Для цього були створені наукові гуртки, спортивні секції, а також команда з кіберспорту. В Академії є Бюро Кар’єр, яке супроводжує студентів на всіх етапах пошуку роботи, а також організовує ярмарки вакансій, де можна знайти практику і стажування в найкращих фірмах.

Учні всіх факультетів користуються сучасними лабораторіями IT і графічного дизайну, студією звукозапису, фотостудією, бібліотекою, читальним залом, лабораторією 3D друку, науково-дослідним центром.

Співпраця з партнерами PJATK – Microsoft, Autodesk, SAS, JetBrains, Vmware, дає студентам можливість безкоштовно використовувати програмне забезпечення. А застосування новітнього обладнання: Google Glass, Hololens, Oculus Rift, Kinect, Caren Extended дозволяє досягати високих результатів у створенні проектів і конкурсних робіт.

Для нових студентів перед початком навчального року проходить курс польської та англійської мов. Також є факультативне вивчення польської та японської мов.

Навчання в PJATK – це інвестиція в ваш майбутній професійний успіх.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ:

 • В Університеті з 2002/2003 року розпочалось заочне навчання через Інтернет. Даний курс являє собою модифіковану версію стаціонарного навчання. Тривалість його 4 роки і закінчується отриманням ступеня інженера інформатики.
 • Навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, єдиним у Центральній та Східній Європі, який дає можливість отримання обов’язкового в світі сертифіката з японської мови.
 • В університеті добре розвинена система стипендій і стажувань у провідних компаніях. Це дозволяє мотивованим студентам працювати під час навчання, досягаючи кращих результатів. Основний корпус знаходиться в самому центрі Варшави, тому до нього легко дістатися на будь-якому транспорті і з будь-якого куточка міста. Навчання в PJIIT є гарантією знайти хорошу і цікаву роботу. Це найкраща інвестиція у Ваше майбутнє.
 • З 1997 року ВНЗ є офіційним екзаменаційним центром London Chamber of Commerce and Industry Examinations Board (LCCIEB) – ділова англійська мова.
 • У 2000 році в Університеті створено центр інформатики для навчання громадян з Центральної та Східної Європи – Third Country Trainning Program. У цьому ж році почала свою діяльність перша в Польщі Академія CISCO.
 • У 2001 році заклад уклав контракт з фірмою SONY в рамках Європейського проекту SPEECON, в цьому проекті він відповідає за реалізацію бази даних для польської мови. Польсько-Японський Університет, як один з небагатьох вузів, став членом KRASP – Конференції ректорів вищих навчальних закладів у Польщі.
 • З 2004 року даний ВНЗ є учасником трирічного проекту UNDP (United Nations Development Programme), відповідальний за створення центрів навчання через інтернет в Україні.
 • У 2004 році у Вищому навчальному закладі відбувся перший в Польщі іспит з японської мови NŌRYOKU-SHIKEN. Саме з цього моменту навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, що дає можливість студентам отримати сертифікат з японської мови. При Університеті діє центр іноземних мов, де студенти мають можливість вивчати іноземні мови і здавати такі іспити як TOEFL, GRE GMAT за допомогою інтернету.
 • У 2006 році Польсько-Японський Університет отримав першу, вищу категорію комісії Ради з питань науки і освіти в області «Електротехніка, автоматика, електроніка та інформаційні технології».
 • Університет у 2007 році в рамках програми «Польська допомога» під патронатом Міністерства освіти і науки реалізував 2 проекти: «Підтримка української системи освіти за допомогою розвитку телеінформаційних технологій», «Розвиток процесу навчання через інтернет у В’єтнамі».
 • У 2008 році Уряд Японії нагородив ректора Польсько-Японського Університету Інформаційних Технологій орденом Вранішнього Сонця за передову діяльність у розвитку польсько-японського співробітництва.
 • При даному Вищому навчальному закладі функціонують Курси інформатики IASK, Центр сертифікації та акредитації, видавництво, тут можна придбати необхідну літературу та підручники, авторами яких є професори та відомі вчені, що представляють викладацький склад ВНЗ.
 • Польсько-Японський Університет має в своєму розпорядженні великиі аудиторії, практичні кабінети, які обладнані найсучаснішою комп’ютерною технікою, що важливо для специфіки даного ВНЗ.
 • При Університеті діє Центр праці та кар’єри, головною метою якого є допомога студентам у працевлаштуванні, виборі місць проходження студентської практики та стажування, як у Польщі, так і за кордоном.

Вартість навчання


БАКАЛАВРАТ – вартість навчання польською та англійською мовами

 • Оплата за співбесіду – 75 zł
 • Тривалість навчання на Бакалаврат: 3 роки (6 семестрів)
 • Тривалість навчання на Інженер: 3,5 року (7 семестрів)
 • Одною з головних умов, при вступі до ВНЗ на спеціальність Графіка та Дизайн – наявність портфоліо!

ФАКУЛЬТЕТИ /

Спеціальності

Вартість на місяць

Денне

Заочно

po polsku in english

po polsku

Інформатика  (Інженер) після 1 курсу вибір спеціалізації:
– Бази даних
– Інженерія програмного забезпечення та баз даних
– Системне та мережеве програмування
– Розподілені і паралельні системи
– Інтелектуальні системи обробки даних
– Аналіз використання веб-ресурсів (Web Mining)
– Мультимедіа
– Мультимедіа – 3D-анімація
– Мультимедіа – розробка відеоігор
– Інтелектуальні моделі подання знань
– Розробка бізнес-додатків
– Мережі мобільних пристроїв
1 380 zł 1 580 zł 1 050 zł
Медіа-мистецтво
Комп’ютерна графіка та анімація

Візуалізація

– Майстерня сторіборда і коміксу
– Майстерня форма і колір в сучасному медіа-мистецтві
– Майстерня графічного дизайну
– Майстерня прикладної графіки
– Майстерня 3Д проектування

Анімація

– Майстерня анімації і кіномистецтва
1 380 zł 750 zł
Дизайн інтер’єру (Інженер)
– Проектування інтер’єрів
– Проектування виставкових просторів
1 180 zł 750 zł
Інформаційний менеджмент
– Управління проектами
– Системи підтримки прийняття менеджерських рішень
– Бізнес-аналіз
– E-commerce
– Впровадження систем із застосуванням IT
950 zł 1 150 zł 750 zł
Культурологія
– Культура Японії
700 zł 500 zł

МАГІСТРАТУРА – вартість навчання польською та англійською мовами

 

 • Тривалість навчання: 2 роки (4семестри)
ФАКУЛЬТЕТ/
Спеціалізації

Вартість на місяць

Денне Заочно
po polsku in english po polsku
Інформатика
– Розробка програмного забезпечення, бізнес-процесів і баз даних
– Технології для мобільних і хмарних обчислень
– Взаємодія людини з комп’ютером
– Управління проектами
1 230 zł 1 430 zł 1 050 zł

Медіа-мистецтво (1 рік / 2 семестри)
– Графіка

1230 zł 1 430 zł 1 050 zł

Фото/відео