Університет ім. М. Склодовської-Кюрі

ВАРШАВА, ПОЛЬЩА АДРЕСА: aleja Solidarności 12/pokój nr 4, 03-411 Warszawa
Офіційний сайт ВНЗ: http://www.uczelniawarszawska.pl

Популярні факультети:

  • Економіка
  • Туризм/готельний бізнес
  • Охорона
  • Педагогіка
  • Медичний

від 3 420 zł в рік

Категорія:

Опис

Медичний Університет ім. М. Склодовської-Кюрі в Варшаві – Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie W Warszawie (UW MSC)

Университет им. Марии Склодовской-Кюри в Варшаве


Варшавський Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі має безліч переваг. Найбільша перевага – це популярні, відповідні вимогам сучасного ринку праці, освітні напрями, розвинена система наукових та соціальних стипендій, а також, безсумнівно, важливий фактор, – наднизька вартість навчання.

Також в даному університеті досить розвинена студентська діяльність, а також добре функціонує система медичної опіки.

Особливе значення для абітурієнтів має той факт, що ВНЗ у великій мірі пов’язаний зі світом державного і міжнародного бізнесу, з практикою господарського життя. Завдяки цьому випускники вузу мають великі шанси для знаходження перспективної роботи в майбутньому.

На сьогоднішній день, Варшавський Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі здійснює свою освітню пропозицію тільки в сфері охорони здоров’я. Університет Марії Склодовської-Кюрі у Варшаві

Кілька років поспіль Варшавський Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі моніторить ринок праці, а також має власне агентство з працевлаштування. Клуб Випускника контактує з колишніми студентами Університету, спостерігаючи за їхньою подальшою кар’єрою. Об’єктом досліджень вузу є не тільки випускники, а також роботодавці, думка яких дуже корисно в процесі поліпшення ефективності навчання, отримання необхідних знань, умінь, навичок, практичних кваліфікацій. Багато випускників Університету створюють свої фірми, які ведуть себе впевнено на загальному ринку.

Студенти всіх напрямків навчання можуть скористатися привабливою пропозицією закордонних практик вже після закінчення першого року навчання. Завдяки реалізації ефективних практик як на території Польщі, так і за кордоном, багато випускників отримали роботу своєї мрії.

Вартість навчання польською мовою


Бакалаврат та Магістратура – вартість навчання польською мовою

  • Вступний внесок до ВНЗ (одноразово) – 0zl
  • Термін навчання на Бакалавраті – 3 роки (6 семестрів)
  • Термін навчання на Магістратурі – 2 роки (4 семестри)
Факультет Вартість навчання за семестр
Бакалаврат Магістратура
Медсестринський 2 000 zl 2 000 zl
Косметологія 3 000 zl 2 000 zl
Охорона здоров’я 2 250 zl

Фото/відео