Університет VIAMODA INDUSTRIAL

ВАРШАВА, ПОЛЬЩА АДРЕСА: Michała Paca 37, 04-386 Warszawa
Офіційний сайт ВНЗ: http://www.viamoda.edu.pl/l

Популярні факультети:

 • Дизайн одягу
 • Кулінарний дизайн
 • Fashion design

від 3 500 € в рік

Категорія:

Опис

Університет VIAMODA INDUSTRIAL – VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie


Университет VIAMODA INDUSTRIALУНІВЕРСИТЕТ МОДИ, ТЕХНОЛОГІЙ І УПРАВЛІННЯ

Університет моди і дизайну – новий університет міжнародної освіти моди і дизайну на польському ринку. Навчальний заклад був заснований у відповідь на потреби динамічного розвитку середовища професіоналів в області індустрії моди в Польщі. Університет моди – ексклюзивний ВНЗ на польському ринку, що охоплює всі аспекти моди.

Засновником університету є г-н Пітер Стефанюк, к.т.н., співвласник компанії модельного бізнесу CATERINA, відомого на міжнародних ринках.

VIAMODA INDUSTRIAL пропонує студентам відмінні умови для того, щоб отримати практичні професійні навички в сфері модельного бізнесу: проектування і створення моделей, управління в сфері моди, а також розробка і реалізація сучасних технологічних, комунікаційних бізнес-стратегій в індустрії моди.

VIAMODA INDUSTRIAL пропонує студентам:УНИВЕРСИТЕТ МОДЫ, ТЕХНОЛОГИЙ И УПРАВЛЕНИЯ

– Обширну освітню програму;

– Контакт з креативними професійними педагогами;

– Участь у процесі сучасної освіти.

Інноваційні течії освіти в моді: дизайн, технології та управління. Комплексний підхід до освіти, який об’єднує всі три області,
дозволить підготувати фахівців промислового дизайну, які користуються великим попитом на ринку праці.

Загальне знайомство з механізмами та динамікою галузі дозволить надалі професійно розвиватися у багатьох напрямках в сегменті моди, в тому числі і в розвитку власних дизайнерських проектів і комерційних підприємств.

Наші випускники легко знаходять роботу, використовуючи новітні технології.

Университет VIAMODA INDUSTRIAL

ХТО НАВЧАЄТЬСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ VIAMODA INDUSTRIAL

Ми навчаємо майбутніх дизайнерів, менеджерів, бренд-менеджерів, фахівців в області комунікації, що працюють у всіх галузях індустрії моди, фахівців, здатних поєднувати творчість зі знанням сучасних технологій, комерційних матеріалів, проектувальних технік, а також даємо реальні міцні знання про ринкові принципи.

ДИЗАЙН МОДИ, ТЕХНОЛОГІЇ І МЕНЕДЖМЕНТ

БАКАЛАВР – Курс складається з 7 семестрів.

Проводиться професійна підготовка, розрахована на вирішення практичних завдань або для підвищення кваліфікації в магістратурі. Комплексна пропозиція, підготоввна VIAMODA INDUSTRIAL, дозволяє кожному студенту вибрати оптимальний освітній курс.

Програма підготовки складається з трьох профілів:

– Освіта в сфері дизайну,

– Технологічна підготовка,

– Бізнес-тренінг.

Після навчання студент стане конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці, зможе легко знайти роботу у фірмах з виробництва одягу, аксесуарів та текстилю, торгових фірмах в індустрії моди, у фахових засобах масової інформації, маркетингових та консалтингових агентствах та інших закладах, пов’язаних з текстильної промисловістю і модою, а також буде мати сильні стартові основи для відкриття власної справи і розробки оригінальних концепцій бізнесу.

VIAMODA INDUSTRIAL розвиває співпрацю зі школами, навчальними та економічними інститутами в Польщі та Європі, компаніями у сфері моди, що працюють на польському ринку, компаніями, що працюють у текстильній промисловості (виробники та дистриб’ютори технологічного обладнання, матеріалів та аксесуарів для одягу), із засобами масової інформації та установами, які підтримують розвиток ринку моди в Польщі і в країнах Центральної та Східної Європи.

Вартість навчання польською мовою


Бакалаврат – Вартість навчання польською мовою

 • Вступний внесок до ВНЗ – 400 €
 • Денне та заочне навчання
Факультет Спеціальності

Вартість на рік

Дизайн одягу

(3.5р – 7сем)

 • дизайн, мода і розробка нових продуктів
 • дизайн одягу та управління технологіями
 • створення бренду
3500 €
Кулінарний дизайн

(3 роки- 6сем)

 •  Кулінарний дизайн
 5000 €

Післядипломна освіта

 • Тривалість навчання 1 рік (2 семестри)
 • Денне та заочне навчання
Факультет Вартість на рік
 • Прогнозування трендів в моді і дизайні
2000 €
 • Кулінарний дизайн
2000 €