Вища школа суспільної психології в Познані (SWPS)

Адреса: Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Офіційний сайт ВНЗ: http://www.swps.pl/poznan

Популярні факультети:

  • Психологія
  • Журналістика
  • Дизайн

від 4 630 zł в рік

Категорія:

Опис

Університет гуманітарних та суспільних наук у Познані – Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu


Університет гуманітарних та суспільних наук (Вища школа суспільної психології в Познані) – філія в Познані був відкритий в липні 2010 року. З моменту свого створення, підкреслює сучасний підхід до освіти. Досвідчений персонал підтримує високий професійний рівень навчання, приділяючи велику увагу практичним аспектам дослідження.

Высшая школа общественной психологии в ПознаниСоціальна психологія дає студентам великі можливості для розвитку і розширення професійних інтересів. Студенти, зацікавлені в розширенні своїх знань про проблеми в галузі психології брати участь у семінарах та лекціях видатних учених.

Кампус Філії Вищої школи суспільної психології в Познані розташований в сучасній будівлі, недалеко від центру міста, в 1км від Познанської ратуші і площі Stary Rynek.
Для своїх студентів ВНЗ надає навчання польською мовою з отриманням дімлома ступеня бакалаврат і магістратура, а також післядипломне навчання. В ВУЗі доступні 3 напрямки:
– психологія
– право
– дизайн (School of Form є частиною Університету SWPS – це означає, що студенти випускаються з дипломом бакалавра за спеціальністю дизайн познанського факультету Університету SWPS).

Переваги навчання в SWPS Познані

Успіх філії в Познані – в комплексній оцінці Міністерства науки і вищої освіти був удостоєний категорії А, що присуджується провідним дослідницьким центрам країни.

Категорія А означає, що ВНЗ належить до кращих дослідницьких центрів в Польщі, була присуджена Факультету гуманітарних і соціальних наук у Варшаві і всім немісцевим факультетам: в Сопоті, Катовіце і Познані. Наш університет входить в еліту польської науки, в яку входить всього 5% польських університетів.

З самого початку існування університету нашим пріоритетом є розвиток наукової та дослідницької діяльності, щоб наші студенти навчалися у кращих співробітників. Як перший приватний університет в Польщі, ми ще раз доводимо, що ми знаходимося на передньому краї наукових підрозділів в країні. Центри, що працюють в п’яти кампусах, відносяться до числа найбільш престижних категорій A + і A.

Для студентів обладнані десятки класних кімнат, комп’ютерних лабораторій, а також бібліотека та студентське кафе. У 2013 році була відкрита сучасна психологічна лабораторія, де студенти можуть проводити психологічні експерименти, отримувати статистичні аналізи результатів, а також уявлення про різних візуальних і слухових подразників.

 

Вартість навчання польською мовою


БАКАЛАВРАТ – вартість навчання польською мовою стаціонар / заочно

  • Вступительный взноc (единоразовая оплата) в ВУЗ – 100 zl
  • Тривалість навчання – 3 роки
Факультет Спеціальність на місяць в семестр на рік
Психологія – Робота та організації
– Психічне і соматичне
– Освіта і розвиток
– Загальна психологія
1 000 zł 4 915 zł 9 450 zł
Дизайн – Дизайн інтер’єру
– Комунікаційний дизайн
– Дизайн одягу
– Промисловий дизайн
1 569 zł 7 400 zł 14 800 zł

ЄДИНА МАГІСТРАТУРА – вартість навчання польською мовою стаціонар / заочно

  • Вступний внесок (одноразова оплата) до ВНЗ – 100zl
  • Тривалість навчання – 5 років
Факультет Спеціальність на місяць в семестр на рік
Психологія
– Клінічна психологія
– Психологія здоров’я
– Психологія маркетингу та реклами
– Психологія управління
– Психологія просування особистого та професійного
– Загальна психологія
1 000 zł 4 915 zł 9 450 zł
Факультет Права – Цивільне право
– Кримінальне право
– Адміністративне право
– Підприємницьке право
1 000 zł 4 915 zł 9 450 zł

Фото/відео